Тop 5 застарілих способів просування сайтів

Досить здійснювати старі помилки, час здійснювати нові! ))

Набиваємо текст ключами

Немає сенсу «впихати невпіхуєме» кількість ключових слів в тексти. Пошукові системи сприймають набори типу: «продам кращого у світі слона, білий слон, красивий, розумний слон, купити слона в Харкові, купи відразу трьох слонів зі знижкою, слон він і в Харкові у нас кращий слон» як спам, тому в title варто включати тільки смисловий опис сторінки, зрозумілий і пошуковим системам і користувачам.

Агрегаторы посилань

І Google і Yandex насправді прагнуть зробити якісний продукт і видавати на перших позиціях тільки зручні, функціональні і клієнтоорієнтовані сервіси. У Google придумали такого звіра як «Пінгвін» і наклали фільтр на сайти, які просуваються за допомогою нарощування посилальної маси через автоматичні агрегати.

Прогін по каталогах

Реєстрація у безкоштовних каталогах завдяки ще одному алгоритму «Панді» тепер теж перетворилася на марну трату часу. «Панда» на любить сайты-мусорки з незрозумілим контентом і каталоги, спочатку покликані служити зручності користувачів для пошуку потрібної інформації, втратили свої позиції. На даний момент можна реєструватися в каталогах, але таких не сотні, десятки і в основному вони платні. Якщо каталог безкоштовний, швидше за все він скотиться в спам каталог через деякий час.

Реєстрація в 500+ сервісах закладок

Закладні сервіси для соціальних мереж типу Bobrdobr.ru за час автоматизованих посилань на пости перетворилися на ті ж каталоги і перестали приносити очевидну користь сайту.

Замість п'ятого способу…

Конкуренція в онлайні з кожним днем зростає і на перший план в інтернет-маркетингу поступово виходить завдання збільшити конверсію сайту, а не попадання в заповітні Топ 10 за конкретними ключовими словами. Поступово переходимо до комплексному просуванню, коли не важливо звідки прийшов відвідувач, важливо що він робив на сайті і як взаємодіяв з ним.