Початок 2014 року і ранжування без посилань в Яндексі

SEO без посилань в комерційній видачі в Москві!

Як заявив Олександр Садовский на конференції IBC Russia, на початку 2014 року в комерційній видачі в Москві буде впроваджений новий алгоритм ранжирування без урахування посилань.

  …Це правда. Почало 2014 року. Спершу для Москви і для комерційних запитів по Москві. Ранжирування буде, яке взагалі не враховує посилання. Якість пошуку залишається не гірше…

Схоже на те, що настає нова ера в Інтернет маркетингу. Спостерігатимемо і робитимемо висновки.

Безпосередньо на нашу роботу це не вплине, ми і так не користуємося покупними посиланнями для просування, проте буде дуже велике перетрясання видачі, часті апи, тонни сторінок обговорень :-)

З тим, що настає Вас, господа сеошники!

upd. По тій, що почала поступати інформації представники пошуку заявляють, що посилання поступово втратили свій вплив як сигналу якості сайтів і перетворилися на шум. За їх словами, цей шум заважає роботі інших параметрів, яких вони налічують близько 800. Тому вони прийняли рішення поступово прибрати посилання як чинник ранжирування. А ще вони сподіваються на те, що «чорна», за їх словами, оптимізація трансформується в цивілізованіший інтернет маркетинг, замість схеми створення-оптимізація-посилання прийде схема планування-створення-юзабіліті-маркетинг.

 До речі, тепер при розмовах із замовниками можна спиратися на офіційні джерела, що посилання вже не працюють і їх бажання швидше «закупуватися» вже не актуально.

upd2.