Скільки коштує реклама в соціальних мережах?

У замовника стояло завдання в максимально швидкий термін розмістити посилання на відео з Youtube на певній території для користувачів старше 30 років. Найоптимальніший варіант — це розміщення контекстної реклами в соціальних мережах. Пропонуємо в цій ситуації: ВКонтакте (середній вік від 20 до 35 років), Фейсбук (від 25 до 46 ) і Однокласники (35-65). Плюс рекламних оголошень тут у виборі цільової аудиторії по регіону, віку, підлозі, школі, внз і навіть інтересам. Формат оголошення включає зображення, текст і посилання — досить, щоб стимулювати кликнути користувача, що зацікавився.


ВКонтакте і Фейсбуке можна вибрати форму плати за кліки (від 2 до 5 грн) або за перегляди (ед.перегляду=1000), вартість перегляду залежить від аукціону — чим вище ціна, тим частіше покази. У Однокласниках більше фіксована вартість, залежить від розміру банера і розраховується знову ж таки виходячи з 1000 переглядів, від 1,50 до 15 грн за одиницю. Підвищується ціна в Однокласниках при виборі регіону на 20% і в період з вересня по грудень на 25%.

Створити рекламне оголошення можливо тільки після реєстрації аккаунта, це підтягує за собою необхідність в оформленні сторінки компанії — логотипи, шапки, інформаційні пости. До речі, усі мережі нехтують правилами оптимізації послуги «Купи», оголошення про рекламу висить внизу сторінки, до якої ще треба добратися через длиннуууууую стрічку новин). Але в цілому, система достатня проста і зручна, з установкою добового або загального ліміту на витрату і детальною статистикою.