Зі світу тварин)

Схоже, у цьому світі тільки Google розуміє мене з півслова…

Чому новий алгоритм Google назвали «Колібрі»?

Можливо, тому що у цієї  пташки найвища швидкість енергетичного обміну серед усіх хребетних у світі, а мозок пропорційно  у 2 рази більше, ніж у людини. Система, покликана дати максимально близьку відповідь на складні людські запити кардинально оновила свій двигун.

Тепер при запиті типу, «що буде, якщо піднести до ока включений пилосос», Google не пропонує окремі статті про очі або включені пилососи,  а  знаходить смислову відповідь на поставлене питання. До речі, нічого не буде, можете самі запитати))).  Тобто аналізує усю пошукову фразу в цілому. Для оптимізації інтернет — ресурсів варто звернути увагу на максимальний підбір синонімів в ключових запитах.

Пошук по змісту речення особливо актуальний при голосовому запиті, оскільки користувач вголос зазвичай вимовляє  розмовну пропозицію, наприклад: «Де можна відпочити в Харкові?», а не вимовляє голосом робота: «Харків, відпочинок». Правда, ми перевірили, тим, у кого проблеми з дикцією, краще все-таки користуватися стандартним способом пошуку.

Знову ж таки, якщо вас хвилюють порівняльні  характеристики, наприклад, «чим відрізняється  гіпопотам від бегемота»,  то і тут оновлений Google не обмежиться  простим набором даних, а видасть сайти з  описом відмінностей, якщо такі є.

Ну  і, важлива інформація  для усіх, хто домагається взаємності від Google, алгоритм «Колібрі» небайдужий до соціальної активності в Google+, чим більше посилань на ваш контент з цього ресурсу, тим цікавіше і корисніше вважається сайт, і тим вище вірогідність його значущості.