Кейс: вивід сайту послуг з дизайну інтер'єру в Харкові в ТОП-10 органічної видачі по основним запитам

Проект прийшов на SEO просування в липні 2020 року. Це був абсолютно новий сайт – без контенту, базових робіт, видимості і позицій в Google. На старті ставилися стандартні цілі – збільшення відвідуваності з органіки і залучення нових клієнтів з інтернету.

Початкові дані:

Тематика сайту – послуги з розробки дизайну приміщень з можливістю замовлення комплексних робіт «проект + ремонт». Пріоритетний регіон – Харків і Харківська область. Також є віддалене проектування, якщо об'єкт знаходиться в іншому регіоні України або за кордоном.

Дизайн інтер'єру в Харкові – ніша з високою конкуренцією. Цей фактор сильно впливає на методи і темпи розкрутки в пошукових системах.

Що було зроблено:

Порожній сайт послуг клієнтам не цікавий. Тому першим ключовим завданням стало його наповнення контентом, який би і розв'язував задачі SEO просування, і відповідав на запитання потенційних замовників:

 • Команда SeoTop проаналізувала нішу і конкурентів в Інтернеті.
 • Після цього ми зібрали ключові слова.
 • На основі цих даних була розроблена структура сайту з розробки дизайн-проектів приміщень, що відповідає запитам клієнтів.
 • Далі SEO-майстер склав завдання на написання унікальних текстів на посадочні сторінки, підготував і розмістив метатеги.

Паралельно з наповненням сторінок почали нарощувати обсяг зовнішніх посилань. Все це в комплексі прискорило появу реальних результатів від просування сайту по дизайну інтер'єру.

Перші переходи з органіки з'явилися через місяць після наповнення сайту контентом

Як вже говорилося, в цій тематиці сильна конкуренція. У ТОПі пошукової видачі багато потужних ресурсів з солідним віком, значним посилальним профілем, хорошою видимістю і стабільним трафіком. З нашим же сайтом Google тільки почав знайомитися.

Але навіть при такій кон'юнктурі перші відвідувачі з пошуку почали приходити на сайт вже через місяць після того, як ми розмістили контент. Перші замовлення з сайту з'явилися в січні 2021 року. Наочно це видно на графіку:

З початку травня роботи з SEO просування сайту послуг дизайну інтер'єрів стали давати більший приріст трафіку. Цьому сприяло додавання блоку «галерея». Проаналізувавши видачу і конкурентів, ми прийшли до висновку: для цієї тематики принципово важливі фотографії і в портфоліо, і на посадочних сторінках:

 • Фото зможуть зацікавити користувача краще, ніж інші матеріали.
 • Шанс, що відвідувач залишить заявку, збільшується.
 • Тривалість сеансу взаємодії з ресурсом – також зростає. Google розцінює це як поліпшення поведінкових факторів, що впливають на ранжування сайту в органічній видачі.

Крім візуалізації ми додали приклади реальних дизайн-проектів. Різноманітність в фотоальбомі, відповідно, викликало інтерес користувачів.

Після всіх узгоджень з клієнтом, доробок по дизайну, вибору фотографій ми реалізували наш план. Результат не змусив себе довго чекати – позиції і трафік збільшилися.

Результати, які ми маємо на поточний момент:

За даними Serpstat, спостерігається стабільне зростання видимості і трафіку.

Дані Гугл Аналітики свідчать, що інші показники теж ростуть:

 • Кількість користувачів збільшилася на 17,4%;
 • Число сеансів зросло на 68,6%;
 • Показник відмов зменшився на 26,3%;
 • Тривалість сеансу збільшилася аж на 492,7%.

Позиції сайту в пошуковій системі Google на 30.06.2021 по більшості пріоритетних запитів потрапили в ТОП-10:

Найчастотніший і найконкурентніший запит для SEO просування в цій тематиці – «дизайн інтер'єру Харків». Більшість клієнтів приходять саме по ньому. Ми домоглися виходу сайту по цьому ключу в ТОП-10 (7 місце). З огляду на стартовий «капітал» ресурсу, це дуже хороший результат.

Роботи по розкрутці сайту тривають. У планах запровадити кілька цікавих ідей, які допоможуть зацікавити потенційних клієнтів, які шукають послуги з дизайну інтер'єру в Харкові.

СЕО-просування – це вивірена технологія. Ми відразу приступаємо до роботи над вашим сайтом і добиваємося поставлених цілей. Щоб отримати персональну комерційну пропозицію від SeoTop, залиште замовлення зручним вам способом.

У вас є сайт, але немає клієнтів? Ми допоможемо!

Зростання відвідуваності вже в перший місяць робіт / Просування запитів в ТОП-10 /
Зростання продажів через 2 місяці / Надаємо повний звіт про виконану роботу та результати за кожен місяць робіт

Більше інформації про умови просування сайту Харків дивіться тут.