Кейс: просування з нуля сайту міжміського таксі

До нас звернулися з новим сайтом по тематиці міжміського таксі з Харкова по Україні та за кордон. Мета — привести заявки і дзвінки з послуг.

Початкові дані:

 • Новий сайт, домену пара місяців.
 • На сайті - 10 сторінок.
 • Зроблені мінімальні роботи по оптимізації швидкості.
 • Додані 3 текстові сторінки за напрямками, за якими можна замовити машину.

Проблеми сайту:

З одного боку — новий сайт, повинен бути сучасний і повністю продуманий, без технічних помилок. Але по факту — красива тільки головна сторінка і "Про нас".
У сайту були такі проблеми:

 • Немає полей для заповнення метатегів.
 • Є багато дублів через feed-сторінок (админка генерувала сторінки для rss стрічки).
 • Дрібні технічні помилки типу неробочих посилань в футері, кілька заголовків h1 і h2 в непотрібних місцях і т.д.
 • І основне, посадочні за напрямами (сторінки виду "Харків-Дніпро") — просто текст з картинками, який доданий в стандартний розділ "Новини".
 • Немає кращої форми замовлення послуг, немає зручного виведення ціни, не вказуються переваги. Посадкова виглядає як просто стаття з блогу.

За фактом, клієнт отримав сайт, що не готовий до просування. Йому поставили стандартний шаблон, що не адаптований для замовлення послуг і до вимог по тематиці.
Це дуже часта проблема в створенні сайтів послуг — коли тематика вимагає нестандартного шаблону. Клієнт погодився доопрацювати сайт, щоб можна було рухатися далі.

Що зробили:

Сайт на cms WordPress — за допомогою установки і налаштування модуля "All in One Seo Pack" вдалося самостійно прибрати більшість помилок сайту:

 • закрити від індексації дублі і неякісні сторінки;
 • додалася можливість прописати всюди метатеги;
 • створити генеруючу карту сайту, за допомогою якої індексація нових сторінок буде проходити швидше.

Залишалася одна велика, непідвладна нам проблема — новий шаблон посадочних сторінок для напрямків (сторінки виду "Харків-Дніпро").

У цій ніші конкурентів багато, але сайти у них дуже старі, непродумані. Зустрічаються раритети, де на одній сторінці просто йде перерахування всіх міст (так все ще буває!).

Нам був потрібен шаблон, схожий на сучасну головну сторінку, з висновком переваг компанії, відгуків, форми замовлення, вартості.

У клієнта виявилося багато фото з робочих поїздок, відгуки в відеоформаті. Ми це також вирішили обіграти на посадковій сторінці.

Роботи по просуванню:

Після реалізації програмістом нового шаблону посадкової сторінки ми почали писати тексти в усіх напрямках, куди можна замовити машину. Створили під них сторінки. На сторінках відразу додавалися всі необхідні елементи. На кожну сторінку завантажуємо галерею з унікальними картинками з поїздок, додаємо відео відгуки та скріншоти реальних відгуків про поїздку.

Таким чином, виходили посадочні з текстом (цікавим для користувача, але з ключами для пошукача), розведеним безліччю блоків корисного контенту:

 • як зробити замовлення;
 • фото;
 • відео;
 • ціна;
 • форма замовлення;
 • телефони для запитань

Через мінімальний бюджет на просування посилальна маса залишається невеликою. Можна вважати, що працюємо практично без посилань.

Результат

Займаємося просуванням сайту вже більше року — з вересня 2019. Робили кілька перерв в пару місяців через карантин.
Результат був уже на третій місяць — клієнт сказав, що почали дзвонити і замовляти послуги через форму.
Через правильно побудовані стратегії трафік продовжує зростати:

Більшість напрямків навіть не потрібно було прокачувати посиланнями — відразу після створення сторінки вони виходили в ТОП 3. Google бачив хороші і корисні сторінки з максимум інформацією і відразу виводив їх на перші місця.
Так продуманий варіант оформлення сторінок став працювати на сайт.

Проект — яскравий приклад, що про SEO необхідно замислюватися вже на етапі створення інтернет-ресурсу. Так ви заощадите гроші на доопрацювання. Але що важливіше — просування сайту дасть позитивні результати набагато раніше. Ви швидше почнете "відбивати" вкладення. У SeoTop є послуга консалтингу проектів на будь-якій стадії робіт, а також великий досвід оптимізації ресурсів для різних сфер бізнесу. Звертайтеся https://seotop.com.ua/ua/kontakty/ із задоволенням допоможемо.

У вас є сайт, але немає клієнтів? Ми допоможемо!

Зростання відвідуваності вже в перший місяць робіт / Просування запитів в ТОП-10 /
Зростання продажів через 2 місяці / Надаємо повний звіт про виконану роботу та результати за кожен місяць робіт

 

Більше інформації про умови просування сайту Харків дивіться тут.